V na trhu se můžete setkat různými cenovými nabídkami od velkého množství dodavatelů elektřiny a zemního plynu. Nabídky, které můžete od dodavatelů obdržet, se týkají pouze Vaší domácnosti. Ceny za dodávku elektrické energie a zemního plynu jsou pro jednotlivé domácnosti jednoznačně nejvyšší. Dodavatelé energií mají na domácnostech nejvyšší marže. Jelikož každá samostatná domácnost nemá velikou spotřebu energií, zákazník nemá možnost výrazně snížit cenu za energie, i když přejde k jinému levnějšímu dodavateli. Sdružené e-aukce toto mění.

Sdružené e-aukce

Jiná situace nastane v případě, když se sdruží minimálně několik desítek domácností naráz. V tomto případě dodavatelé soutěží minimálně o stovky MWh zemního plynu a min. desítky MWh elektrické energie. Zde platí staré pravidlo: „V jednotě je síla“.

Úsporu na dodávku elektrické energie a zemního plynu můžete počítat až v desítkách procent.

Nejedná se ovšem pouze o úsporu na dodávce elektrické energie a zemního plynu. Je možné vyjednat lepší obchodní podmínky:

  • Cena je neměnná po dobu trvání smlouvy, nebude se zdražovat
  • Smlouva je uzavřena max. na dobu 24 měsíců, bez automatického prodloužení

Před ukončením smlouvy se opětovně vyhotoví další e-aukce na další období. Z tohoto důvodu už nikdy nebudete mít nejdražší ceníkové ceny, které naleznete na internetových stránkách jednotlivých dodavatelů energií.

Zajistíme pro Vás kompletní administrativní servis, nemusíte ztrácet Váš čas


Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli energií, kteří jsou již na trhu dlouhou dobu a mají dobré reference.

Za e-aukci nic neplatíte.

Náklady za e-aukci hradí vítězný dodavatel elektřiny/zemního plynu.

V případě zájmu neváhejte a využijte nezávazné konzultace, popřípadě se registrujte do sdružené e-aukce elektřiny a zemního plynu pomocí poptávkového formuláře na našich webových stránkách.

Registrací do e-aukce se ničemu nezavazujete. Budete včas informováni o termínu nejbližší aukce.

Pro zařazení a evidence do aukce budeme od Vás potřebovat:

  1. kopii platné smlouvy se stávajícím dodavatelem el. energie/plynu, včetně dodatků ke stávající smlouvě,
  2. poslední roční fakturu včetně detailního vyúčtování.